Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Świątniki Górne

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Świątnikach Górnych

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Świątnikach Górnych znajduje się sposobność mycia filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny działalności laboratorium warsztatu z Świątnik Górnych. Świątniki Górne jest jednym z miast, które spotyka problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością cząstek stałych w miejskim powietrzu Świątnik Górnych, czemu słynny producent Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Firmie Koenigsegg nie udałoby się generowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg wyróżniają się nadzwyczajnymi mechanizmami pracy w temacie redukowania emisji cząstek stałych. Odzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnego filtra DPF/FAP. Wiele pojazdów w Świątnikach Górnych to samochody z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany DPF, który dopomina się naprawy. Typową usterką, z jaką biedzą się diesle korporacji Koenigsegg, w większości wypadków, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. FAP-y stworzone są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że filtry FAP zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, polecamy współpracę z Świątnikami Górnymi. Tabela z cennikiem odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Koenigsegg dla Świątnik Górnych wstawiliśmy niżej, można porównać tam, ile zapłacić będzie trzeba za usługi czyszczenia katalizatorów SCR. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych oraz płukanie katalizatorów SCR dla aut producenta Koenigsegg, zlokalizować można po prawej stronie, oraz u mechanika w Świątnikach Górnych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Świątnikach Górnych

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Świątnikach Górnych 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Świątnikach Górnych 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Świątnikach Górnych 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świątnikach Górnych 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świątnikach Górnych 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Świątnikach Górnych 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Świątnikach Górnych 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świątnikach Górnych 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Świątnikach Górnych

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świątnikach Górnych z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Świątnikach Górnych wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świątniki Górne Gierasówki Franciszka Bielowicza SGR01N 49.933708/19.968109 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer