Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Świdwin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Świdwinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Świdwinie istnieje szansa regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Koenigsegg dzięki bytności pracowni warsztatu z Świdwina. Samochody spod znaku Koenigsegg odznaczają się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na całym świecie, jednak borykają się z kwestią z filtrami FAP. Odnalezienie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Świdwinie celującego w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć problemów, i jest żmudne. Znanej marce Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie niezbędnych do spełnienia pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem warsztat w Świdwinie. Uzyskanie górnych pułapów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Nagminnie przyczyną usterki katalizatora samochodowego, wytwórcy Koenigsegg, bywa inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca sterownika silnika. Przywrócenie wydolności składowych filtrów DPF w Świdwinie dla pojazdów marki Koenigsegg jest łatwe, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Świdwina. Gdyż Koenigsegg, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Świdwinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Świdwinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Świdwinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Świdwinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Świdwinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świdwinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świdwinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Świdwinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świdwinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Świdwinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Świdwinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świdwinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Świdwinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świdwin Osiedle Piłsudskiego Drawska SWN01N 53.772339/15.775200 Wyszukaj
Świdwin Osiedle Parkowa Kombatantów Polskich SWN01ML 53.770378/15.787030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer