Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Świeradów-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świeradów-Zdrój cieszy się sławą z powodu warsztatu trudniącego się naprawianiem katalizatorów do pojazdów osobowych znanej firmy Koenigsegg. Znalezienie specjalistycznego mechanika samochodowego w Świeradowie-Zdroju wyprofilowanego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. DPF-y stworzone są z ceramicznego wkładu, a także metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się i konieczne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat z Świeradowa-Zdroju. Najczęściej w przypadku źródłem zapchanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, wytwórcy Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Koenigsegg to diesle, jakie cieszą się uznaniem w całym kraju, lecz biedzą się z trudnościami z filtrami FAP. Auta spod znaku Koenigsegg szczycą się wybitnymi sposobami w kwestii zmniejszania emisji zanieczyszczonych spalin. Zwykłą usterką, z którą biedzą się auta wytwórcy Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest brudny filtr FAP. Świeradów-Zdrój należy do ośrodków, które mają problem mający związek, z dużym procentem smogu w atmosferze, czemu słynna marka Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak inne pojazdy potrzebuje do nienagannej pracy sprawnych filtrów DPF polecamy, żeby w Świeradowie-Zdroju zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Tabela z cennikiem odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Koenigsegg dla Świeradowa-Zdroju wstawiono na dole, da się znaleźć na tej liście, jaka jest cena za wykonanie płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świeradowie-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Świeradowie-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świeradów-Zdrój Zdrojowa SZR01G 50.908401/15.332600 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer