Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Świętajno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Świętajnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świętajno odznacza się obecnością warsztatu zajmującego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych znanej marki Koenigsegg. Firmie Koenigsegg nie udałoby się zachowanie oczekiwanych maksymalnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Dobranie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Świętajnie przodującego w autach Koenigsegg może dostarczyć problemów, jak również jest czasochłonne. Zachowanie wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga pracującego poprawnie DPF-a. Filtry FAP złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy firmę pod Świętajnem. Aby uniknąć problemów z pracą pojazdu Koenigsegg, potrzeba okresami wyczyścić katalizator, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Świętajna. Sporo samochodów w Świętajnie to samochody z silnikiem CDI posiadające filtr cząstek stałych, który wymaga regeneracji. Świętajno należy do ośrodków, jakie mają problem związany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu znana marka Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Odnajdź swój zakład mechaniki, który zajmuje się Koenigsegg w Świętajnie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne marki domaga się do poprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy, żeby w Świętajnie zadbać o filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Świętajnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Świętajnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Świętajnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Świętajnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świętajnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świętajnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Świętajnie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Świętajnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Świętajnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Świętajnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świętajnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Świętajnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świętajno Grunwaldzka SWJ202 53.565300/21.225370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer