Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Świniarsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Świniarsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może naprawa katalizatorów u mechanika pod Świniarskiem. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji pojazdu Koenigsegg, należy od czasu do czasu przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Świniarska. Zdobycie maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO, potrzebuje działającego filtra DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Świniarskiem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją FAP do pojazdów Koenigsegg. Świniarsko należy do centrów, które biją na alarm mający związek, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Świniarska, czemu marka Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko bolączką, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe ze stajni Koenigsegg, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Nierzadko podłożem zaczopowania filtra FAP, spod skrzydeł Koenigsegg, zdarza się inny defekt, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Koenigsegg to diesle, które są słynne na terenie całej Polski, ale walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Tabela z cenami regenerowania katalizatorów samochodowych z Koenigsegg dla Świniarska zamieszczono w poniższej sekcji, należy przeglądnąć w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie płukania katalizatorów SCR. Dlatego że Koenigsegg, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy w Świniarsku wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Świniarsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Świniarsku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Świniarsku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Świniarsku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świniarsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Świniarsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Świniarsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Świniarsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Świniarsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Świniarsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świniarsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Świniarsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świniarsko Papieska CHI01F 49.629959/20.666990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer