Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Szczawnicą. Szczawnica należy do ośrodków, które mają problem w związku, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu koncern Koenigsegg próbuje, zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Samochody z symbolem Koenigsegg mogą się poszczycić świetnymi narzędziami w zakresie spadku poziomu emisji zanieczyszczeń. Często słabością, z którą biedzą się osobówki spod skrzydeł Koenigsegg, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Znanej marce Koenigsegg nie powiodłoby się wytworzenie potrzebnych maksymalnych limitów produkcji gazów wydechowych, bez montażu filtrów cząstek stałych. Filtry DPF pracują w niewiarygodnie ciężkim środowisku, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie następuje spadek wyników części. Zachowanie wartości emisji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego DPF-a. Dobór adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Szczawnicy wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może przysporzyć problemów, oraz jest czasochłonne. Z racji tego, że Koenigsegg, podobnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Szczawnicy wziąć pod skrzydła FAP. Cennik usług naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Koenigsegg dla Szczawnicy ulokowaliśmy w dolnej części strony, nie ma przeszkód, by porównać w tej tabeli, jaka jest cena za usługi czyszczenia filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szczawnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szczawnicy 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer