Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szczerców

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szczercowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szczerców znane jest z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Koenigsegg. Filtry DPF działają w wyjątkowo skomplikowanym środowisku, a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Dobranie fachowego zakładu mechaniki w Szczercowie celującego w autach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. Koenigsegg to diesle, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z problemami z filtrami FAP. Mnóstwo aut w Szczercowie to pojazdy z silnikiem na ropę wyposażone w DPF, który wymaga mycia. Słynnej firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby wytwarzanie oczekiwanych wartości emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu katalizatorów samochodowych. Zwykle sprawcą zaczopowania DPF-a, z logo Koenigsegg, trafia się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: uszkodzony zawór EGR. By uniknąć kłopotów w użytkowaniu pojazdu Koenigsegg, należy czasem przepłukać filtr DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Szczercowa. Ponieważ Koenigsegg, podobnie jak inni producenci koniecznie wymaga do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Szczercowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy. Cennik usług odnawiania filtrów DPF marki Koenigsegg dla Szczercowa zamieściliśmy poniżej tego tekstu, trzeba zweryfikować w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szczercowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szczercowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szczercowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szczercowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szczercowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szczercowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szczercowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szczercowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Szczercowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szczercowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczercowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szczercowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczerców Piotrkowska SCW01G 51.330170/19.116859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer