Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szczucin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szczucinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część tę dotykają usterki, co rozwiązać może mycie filtrów FAP u mechanika pod Szczucinem. Odnalezienie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Szczucinie wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, i jest czasochłonne. Zdobycie maksymalnych wartości emisji spalin, poprawnych dla normy emisji spalin, wymaga działającego sprawnie filtra FAP. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodło się uzyskanie niezbędnych maksymalnych wartości zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Szczucin jest jednym z miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Katalizatory samochodowe złożone są ze skomplikowanego wkładu, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem firmę pod Szczucinem. Auta spod skrzydeł Koenigsegg chlubią się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zagadnieniu obniżenia poziomu emisji zanieczyszczeń. Filtry cząstek stałych chodzą w bardzo obciążonym środowisku pracy, a więc w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Odnajdź swojego mechanika, którego specjalnością jest Koenigsegg w Szczucinie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Odnowienie wydolności części reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Szczucinie dla pojazdów marki Koenigsegg jest ogólnodostępne, gdyż nowa technologia regeneracji zawędrowała do Szczucina.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szczucinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szczucinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szczucinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szczucinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szczucinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szczucinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szczucinie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Szczucinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Szczucinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szczucinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczucinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szczucinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczucin Nowa Kolonia Tadeusza Kościuszki SCN01A 50.315868/21.077030 Wyszukaj
Szczucin Osiedle Wolności POP-SCU1 50.308609/21.075251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer