Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szepietowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szepietowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Szepietowo słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów do samochodów z logo Koenigsegg. Osiągnięcie górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora. Znanej firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów poziomu emisji cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Osobowe i ciężarowe diesle z logo Koenigsegg szczycą się bezkonkurencyjnymi możliwościami w temacie zmniejszania poziomu emisji cząstek stałych. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Szepietowie specjalizującego się w samochodach Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest żmudne. Ażeby zabezpieczyć się od problemów z użytkowaniem diesla Koenigsegg, wypada od czasu do czasu czyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w pracowni pod Szepietowa. Katalizatory chodzą w niewiarygodnie ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w wydechu, przez co po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Szepietowo należy do ośrodków, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów DPF/FAP. Gdyż Koenigsegg, tak jak każda inna marka koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF/FAP zalecamy, żeby w Szepietowie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych. Przywrócenie efektywności elementów filtrów DPF/FAP w Szepietowie dla aut Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ technologia regeneracji wodnej trafiła do Szepietowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szepietowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szepietowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szepietowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szepietowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szepietowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szepietowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szepietowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Szepietowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szepietowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szepietowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szepietowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szepietowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szepietowo Stefana Wyszyńskiego SPT01G 52.867531/22.545940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer