Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szlichtyngowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szlichtyngowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, ale element ten zużywa się, co może rozwiązać mycie filtrów DPF u mechanika pod Szlichtyngową. Niemało pojazdów w Szlichtyngowej to pojazdy z silnikiem HDI posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga regeneracji. Producentowi Koenigsegg niemożliwe byłoby wyprodukowanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy firmę pod Szlichtyngową. Generowanie pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, zgodnych z emisji spalin EURO 5, potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Filtry FAP pracują w nieprzeciętnie zanieczyszczonym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest powodem, że dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Oprócz rozrywek dla turystów pod Szlichtyngową znaleźć można zakłady, parające się regeneracją DPF FAP do samochodów Koenigsegg. Koenigsegg to pojazdy, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednak zmagają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych DPF dla Koenigsegg dla Szlichtyngowej zamieszczono na dole, da się odszukać na tamtej liście, koszt za świadczone usługi naprawy katalizatorów. Ponieważ Koenigsegg, niczym inne maszyny koniecznie potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów DPF/FAP dlatego też polecamy, żeby w Szlichtyngowej wziąć pod lupę FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szlichtyngowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szlichtyngowej 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szlichtyngowej 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szlichtyngowej 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szlichtyngowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szlichtyngowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szlichtyngowej 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Szlichtyngowej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Szlichtyngowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szlichtyngowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer