Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szprotawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szprotawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, jednak urządzenie to psuje się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Szprotawą. Katalizatory samochodowe złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu FAP-y zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy zatem firmę pod Szprotawą. DPF-y trudnią się pracą w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Częstą usterką, która dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień w użytkowaniu samochodu Koenigsegg, trzeba czasami wyczyścić katalizator samochodowy, jest to dostępne w warsztacie pod Szprotawy. Odzyskanie wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, zgodnych z normą EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Nieraz źródłem uszkodzenia filtra DPF, wytwórcy Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Szprotawa jest jednym z miast, które napotykają kłopot związany, z dużą zawartością zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Szprotawy, czemu znana firma Koenigsegg stara się, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Poprawienie skuteczności elementów katalizatorów w Szprotawie dla aut Koenigsegg jest możliwe, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Szprotawy. Gdyż Koenigsegg, równorzędnie jak inne samochody wymaga do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów DPF warto nadmienić, by w Szprotawie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szprotawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szprotawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szprotawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szprotawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szprotawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szprotawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szprotawie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Szprotawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Szprotawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szprotawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szprotawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szprotawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szprotawa Osiedle Słoneczne 1 Armii POP-SZP2 51.566410/15.539220 Wyszukaj
Szprotawa Małe Puszczykowo Osiedle Chrobrego SZP01G 51.568050/15.546550 Wyszukaj
Szprotawa Osiedle Słoneczne Niepodległości SZP01ML 51.563370/15.525480 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer