Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Szumowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Szumowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szumowie pojawiła się sposobność odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji działalności pracowni warsztatu z Szumowa. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Szumowie odnaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się osiągnięcie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów emisji spalin, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Często przyczyną zdławionego DPF-a, znanej marki Koenigsegg, jest inna wada, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Żeby uchronić się od problemów w eksploatacji pojazdu Koenigsegg, należy co pewien czas przepłukać DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Szumowa. Typową usterką, z jaką biedzą się diesle znanej firmy Koenigsegg, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Wiele aut w Szumowie to pojazdy z silnikiem dCi mające zainstalowany katalizator, który potrzebuje odnawiania elementów. Odzyskanie pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 6, potrzebuje funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Odzyskanie efektywności części wchodzących w skład katalizatorów w Szumowie dla samochodów marki Koenigsegg jest dostępne, ponieważ regeneracja hydrochemiczna zdołała trafić do Szumowa. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych a także płukanie katalizatorów SCR dla samochodów producenta Koenigsegg, zlokalizować można na stronie, a także w warsztacie samochodowym w Szumowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Szumowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Szumowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Szumowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Szumowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szumowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szumowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Szumowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Szumowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Szumowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Szumowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szumowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Szumowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szumowo 1 Maja SMO01E 52.919029/22.083321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer