Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tarczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tarczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tarczynie pojawiła się sposobność regenerowania katalizatorów do aut Koenigsegg dzięki działalności warsztatu z Tarczyna. Tarczyn jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem powiązany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Tarczyna, czemu znana firma Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Filtry FAP funkcjonują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty parametrów części. Odszukanie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Tarczynie celującego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Diesle z logo Koenigsegg mogą się poszczycić wybitnymi sposobami w sprawie ograniczenia ilości emitowanych spalin. Żeby unikać trudności w pracy auta Koenigsegg, trzeba co pewien czas wyczyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie pod Tarczyna. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Tarczynem odszukać można pracownie, trudniące się czyszczeniem FAP do pojazdów Koenigsegg. Generowanie wyników emisji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Koenigsegg, można odszukać na naszej stronie internetowej, albo u mechanika w Tarczynie. Tabela z cenami oczyszczania katalizatorów samochodowych dla Koenigsegg dla Tarczyna wstawiliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by przeglądnąć w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi płukania DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tarczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tarczynie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tarczynie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tarczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tarczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tarczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tarczynie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Tarczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tarczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tarczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Tarczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarczyn Ustronie Pogodna TRC01N 51.982971/20.841520 Wyszukaj
Tarczyn Ustronie Rynek POP-TAC1 51.980621/20.833481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer