Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tarnowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tarnowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w autach Koenigsegg z silnikiem diesla, jednakże część tą dotykają usterki, z czym poradzić może sobie czyszczenie katalizatorów u mechanika pod Tarnowcem. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całego świata, jednakże biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Katalizatory samochodowe składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebują naprawy, zalecamy warsztat w Tarnowcu. Nagminnie źródłem zdławionego FAP-a, znanego koncernu Koenigsegg, staje się inna usterka, dla przykładu: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Niemało aut w Tarnowcu to pojazdy z silnikiem na ropę mające zamontowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje płukania. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Tarnowcu specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może być trudne, oraz jest długotrwałe. Samochody osobowe i ciężarowe z logo Koenigsegg odznaczają się świetnymi mechanizmami pracy w temacie zmniejszenia poziomu emisji gazów spalinowych. Zachowanie górnych limitów produkcji gazów wydechowych, zgodnych z emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF jak też płukanie DPF FAP dla marki Koenigsegg, można znaleźć w panelu bocznym naszej strony, jak też w pracowni w Tarnowcu. Gdyż Koenigsegg, równorzędnie jak każda inna marka domaga się do nienagannego działania kompletnych filtrów DPF dlatego też zalecamy w Tarnowcu przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tarnowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tarnowcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tarnowcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tarnowcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tarnowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tarnowcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tarnowcu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Tarnowcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Tarnowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tarnowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Tarnowcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowiec Tarnowiec 381 TOC01A 49.730659/21.579260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer