Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tokarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tokarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, lecz komponent ten psuje się, co rozwiązać może płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Tokarnią. Aby ustrzec się od utrudnień w eksploatacji diesla Koenigsegg, należy co pewien czas przepłukać filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Tokarni. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Koenigsegg chlubią się pierwszorzędnymi sposobami w kwestii zmniejszenia produkcji gazów wydechowych. Nierzadko bolączką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Koenigsegg, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr FAP. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO 4, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Niemało samochodów osobowych w Tokarni to auta z silnikiem MultiJet posiadające filtr DPF FAP, który musi się oddawać do naprawy. Standardowo źródłem uszkodzenia filtra FAP, wytwórcy Koenigsegg, trafia się inne niedociągnięcie, na przykład: uszkodzony układ doładowania. Filtry cząstek stałych pracują w niezwykle brudnych warunkach pracy, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Znajdź swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Tokarni, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Taryfikator usług regenerowania filtrów DPF od Koenigsegg dla Tokarni wstawiono w części strony poniżej, da się sprawdzić na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tokarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tokarni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tokarni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tokarni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tokarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tokarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tokarni 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Tokarni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tokarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tokarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tokarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Tokarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tokarnia Tokarnia 728 TOK01A 49.736679/19.890739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer