Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Tuchowie istnieje szansa regeneracji filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji funkcjonowania mechanika z Tuchowa. Typową wadą, z jaką zmagają się diesle znanej marki Koenigsegg, zazwyczaj, mające silnik diesla, jest brudny filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym warsztat w Tuchowie. Dobranie odpowiedniego zakładu mechaniki samochodowej w Tuchowie wyprofilowanego w samochodach Koenigsegg może być trudne, i jest długotrwałe. Odzyskanie maksymalnych wyników produkcji spalin, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, potrzebuje sprawnego katalizatora. Nierzadko podłożem zapchanego katalizatora, z symbolem Koenigsegg, zdarza się inna wada, możliwą przyczyną jest: zepsuty wtryskiwacz. Filtry DPF FAP chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości części. Koenigsegg to diesle, które są słynne na całym świecie, lecz zmagają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Tabela z cenami odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z samochodów Koenigsegg dla Tuchowa ulokowaliśmy na dole, można porównać na tamtej liście, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla marki Koenigsegg, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, jak również w pracowni warsztatu w Tuchowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tuchowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tuchowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Tuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Tuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Tuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tuchów Stare Miasto Adama Mickiewicza POP-TUH3 49.894119/21.053740 Wyszukaj
Tuchów Tarnowska TCH01G 49.903381/21.057350 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer