Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tuczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tucznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tuczno znane jest z laboratorium warsztatu zajmującego się naprawianiem filtrów do aut osobowych znanego koncernu Koenigsegg. Wiele aut w Tucznie to auta z turbosprężarką posiadające filtr DPF, który dopomina się płukania. Osobówki znanej marki Koenigsegg cieszą się doskonałymi możliwościami w dziedzinie zredukowania zawartości produkowanych zanieczyszczeń. Prócz rozrywek dla będących przejazdem pod Tucznem odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów osobowych Koenigsegg. Katalizatory SCR utworzone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co FAP-y zapychają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy pracownię w Tucznie. Odnalezienie kompetentnego zakładu w Tucznie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, a także jest żmudne. Osiągnięcie maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, dozwolonych przez normę EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora SCR. Tuczno należy do ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą ilością produkowanych zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Koenigsegg stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych DPF od Koenigsegg dla Tuczna zamieszczono w części strony poniżej, trzeba sprawdzić na tej liście, ceny za wykonanie usługi naprawy katalizatorów SCR. Poprawienie sprawności właściwości katalizatorów samochodowych w Tucznie dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Tuczna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tucznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tucznie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tucznie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tucznie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tucznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tucznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tucznie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Tucznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tucznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tucznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer