Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tykocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tykocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tykocinie pojawiła się możliwość oczyszczania filtrów cząstek stałych do samochodów Koenigsegg z racji funkcjonowania warsztatu z Tykocina. Zachowanie maksymalnych wyników emisji zanieczyszczeń, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra DPF. Tykocin jest jednym z ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Tykocina, czemu marka Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, korzystając z katalizatorów. Katalizatory samochodowe funkcjonują w nieprzeciętnie brudnym środowisku pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory samochodowe zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy firmę pod Tykocinem. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Tykocinie odszukać można zakłady, trudniące się naprawą FAP do pojazdów osobowych Koenigsegg. Zwykłą słabością, z jaką męczą się samochody z symbolem Koenigsegg, szczególnie, mające silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF FAP. Znanemu producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe wytworzenie spodziewanych górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Ze względu fakt, że Koenigsegg, równorzędnie jak inni producenci domaga się do nienagannego funkcjonowania działających reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Tykocinie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF. Znajdź swojego mechanika, który zajmuje się Koenigsegg w Tykocinie, dzięki usłudze wyszukiwania na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tykocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tykocinie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tykocinie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tykocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tykocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tykocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tykocinie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Tykocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tykocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tykocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer