Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Tyszowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Tyszowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tyszowce słynie z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawą katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych znanego koncernu Koenigsegg. Słynnej firmie Koenigsegg niemożliwe byłoby osiągnięcie potrzebnych maksymalnych wartości ilości produkowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Katalizatory SCR chodzą w niezwykle trudnych warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Diesle ze stajni Koenigsegg znamionują się nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w dziedzinie ograniczania emisji spalin. Katalizatory samochodowe utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, przez co FAP-y zaczopowują się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Tyszowcach. Osiągnięcie wartości ilości emitowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Ażeby uchronić się przed dużą ilością utrudnień w pracy pojazdu Koenigsegg, wypada czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to udostępnione w pracowni warsztatu pod Tyszowiec. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, ale borykają się z problemami z katalizatorami SCR. Lista cennika odnawiania elementów filtrów FAP z samochodów Koenigsegg dla Tyszowiec ulokowano w części strony poniżej, da się sprawdzić na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy FAP. Wybierz swój warsztat, który jest specjalistą od Koenigsegg w Tyszowcach, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Tyszowcach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Tyszowcach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Tyszowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Tyszowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tyszowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Tyszowcach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Tyszowcach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Tyszowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Tyszowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer