Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Ulanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Ulanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, ale moduł ten psuje się, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Ulanowem. Zwykłą wadą, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle korporacji Koenigsegg, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator SCR. Najczęściej w przypadku powodem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, spod skrzydeł Koenigsegg, zdarza się inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Ulanów należy do ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z ilością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Ulanowa, czemu firma Koenigsegg usiłuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego świata, mimo to stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Duża część pojazdów osobowych w Ulanowie to pojazdy z silnikiem na ropę mające wbudowany filtr DPF, który wymaga czyszczenia. Osiągnięcie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie katalizatora samochodowego. Ażeby zabezpieczyć się od problemów w pracy pojazdu Koenigsegg, należy czasami czyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Ulanowa. Wybierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Ulanowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Świadczone usługi takie jak czyszczenie FAP a także płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Koenigsegg, zlokalizować można na stronie, a także w warsztatowym laboratorium w Ulanowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Ulanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Ulanowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Ulanowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Ulanowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Ulanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ulanowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Ulanowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Ulanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Ulanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Ulanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ulanowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Ulanowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ulanów Tadeusza Buli ULA01ML 50.491451/22.269880 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer