Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Węgliniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Węglińcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Węgliniec wyróżnia się z powodu warsztatu zajmującego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych wytwórcy Koenigsegg. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Koenigsegg mogą się pochwalić doskonałymi aparaturami w zakresie ograniczania emisji cząstek stałych. Odzyskanie maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, domaga się pracującego poprawnie DPF-a. Duża część pojazdów w Węglińcu to auta użytkowe posiadające zamontowany filtr DPF FAP, który wymaga czyszczenia. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się i potrzebna jest naprawa, polecamy zatem firmę pod Węglińcem. Koenigsegg to osobówki, jakie są uznane na terenie całego kraju, lecz borykają się z problemami z katalizatorami. Katalizatory SCR funkcjonują w bardzo zanieczyszczonym środowisku, a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje spadek parametrów urządzenia. Węgliniec jest jednym z miast, które mają kłopot w związku, z dużą ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Węglińca, czemu firma Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych DPF. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów Koenigsegg, można odszukać w panelu po prawej, lub w pracowni w Węglińcu. Przywrócenie sprawności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Węglińcu dla aut Koenigsegg jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Węglińca.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Węglińcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Węglińcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Węglińcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Węglińcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Węglińcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Węglińcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Węglińcu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Węglińcu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Węglińcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Węglińcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węglińcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Węglińcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgliniec Plac Wolności WGC01G 51.286968/15.223150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer