Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Węgorzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Węgorzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część tą dotykają usterki, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Węgorzewem. Filtry DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo brudnych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku osiągów części. Typową bolączką, z jaką męczą się auta znanego koncernu Koenigsegg, zwykle, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Auta znanej marki Koenigsegg mogą się poszczycić wzorcowymi patentami w kwestii zmniejszenia ilości emitowanych spalin. Dobór specjalistycznego warsztatu w Węgorzewie przodującego w samochodach Koenigsegg może być trudne, jak również jest żmudne. Generowanie wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, domaga się funkcjonującego filtra cząstek stałych. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy warsztat z Węgorzewa. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodło się wytwarzanie potrzebnych maksymalnych wyników poziomu produkcji cząstek stałych, bez montowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odnajdź swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Węgorzewie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Z racji tego, że Koenigsegg, tak jak inne auta koniecznie wymaga do nienagannej pracy niezepsutych filtrów DPF warto wspomnieć, by w Węgorzewie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Węgorzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Węgorzewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Węgorzewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Węgorzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Węgorzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Węgorzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Węgorzewie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Węgorzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Węgorzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Węgorzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Węgorzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Węgorzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Węgorzewo Armii Krajowej WGW01G 54.216091/21.737480 Wyszukaj
Węgorzewo Zamkowa WEG01N 54.208870/21.743311 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer