Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wieliszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wieliszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wieliszew cieszy się sławą z powodu laboratorium trudniącego się naprawianiem filtrów FAP do samochodów osobowych korporacji Koenigsegg. Filtry DPF działają w niewiarygodnie obciążonych warunkach pracy , a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Koenigsegg to pojazdy osobowe i ciężarowe, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, mimo to biedzą się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Wieliszew należy do ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu producent Koenigsegg stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. By zabezpieczyć się od komplikacji w eksploatacji auta Koenigsegg, potrzeba co pewien czas przeczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Wieliszewa. Nagminnie źródłem zaczopowania katalizatora SCR, ze stajni Koenigsegg, jest inny problem, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Katalizatory zbudowane są z ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zapychają się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem pracownię w Wieliszewie. Uzyskanie pułapów zawartości produkowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych DPF. Ze względu fakt, że Koenigsegg, tak jak inne marki koniecznie wymaga do poprawnego działania kompletnych filtrów DPF dlatego też warto nadmienić, by w Wieliszewie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Zrewaloryzowanie niezawodności właściwości katalizatorów samochodowych w Wieliszewie dla marki Koenigsegg jest ogólnodostępne, albowiem technologia regeneracji wodnej dotarła do Wieliszewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wieliszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wieliszewie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wieliszewie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wieliszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wieliszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wieliszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wieliszewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wieliszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Wieliszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wieliszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieliszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wieliszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieliszew Kościelna POP-WEW1 52.448280/20.967131 Wyszukaj
Wieliszew Modlińska WEW909 52.451092/20.967581 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer