Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wieruszów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wieruszowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w autach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten zużywa się, co rozwiązać może mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Wieruszowem. Auta z logo Koenigsegg odznaczają się świetnymi patentami w temacie redukowania emisji gazów wydechowych. Zazwyczaj usterką, z jaką biedzą się samochody marki Koenigsegg, szczególnie, gdy wykorzystywany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Zachowanie maksymalnych wartości emisji cząstek stałych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, domaga się działającego katalizatora. Wieruszów należy do ośrodków, które mają problem związany, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nieraz powodem usterki DPF-a, marki Koenigsegg, jest inne uszkodzenie, dla przykładu: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Cały szereg pojazdów osobowych w Wieruszowie to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą ze strapieniem z katalizatorami. Przywrócenie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Wieruszowie dla pojazdów marki Koenigsegg jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Wieruszowa. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP i płukanie FAP dla aut producenta Koenigsegg, zlokalizować można w panelu bocznym naszej strony, i w laboratorium warsztatu w Wieruszowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wieruszowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wieruszowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wieruszowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wieruszowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wieruszowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wieruszowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wieruszowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Wieruszowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Wieruszowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wieruszowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wieruszowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wieruszowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wieruszów Osiedle Fabryczna Osiedle Fabryczna WIR01ML 51.296291/18.162979 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer