Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wierzbna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wierzbnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, ale element ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Wierzbną. Uzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji spalin, poprawnych dla normy EURO 6, wymaga sprawnie pracującego filtra cząstek stałych. Wierzbna należy do miast, jakie biją na alarm powiązany, z ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu, czemu znany koncern Koenigsegg usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Znanej marce Koenigsegg nie udało się wytworzenie niezbędnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory SCR wykonują pracę w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, a więc w układzie wydechowym, co sprawia, że następuje utrata osiągów podzespołu. By uchronić się od problemów z użytkowaniem diesla Koenigsegg, wypada co pewien czas przepalać filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Wierzbny. Katalizatory składają się z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Wierzbną. Główną bolączką, z jaką męczą się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Koenigsegg, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Usługi, między innymi naprawa FAP i płukanie FAP dla samochodów Koenigsegg, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, i w warsztatowym laboratorium w Wierzbnie. Cennik usług oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF wymontowanych z Koenigsegg dla Wierzbny zamieściliśmy poniżej tego tekstu, powinno być można porównać tam, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wierzbnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wierzbnie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wierzbnie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wierzbnie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wierzbnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wierzbnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wierzbnie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wierzbnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Wierzbnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wierzbnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wierzbnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wierzbnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wierzbna DK94 WRB01N 50.029121/22.614420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer