Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wilga

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wildze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w samochodach Koenigsegg z silnikiem samozapłonowym, choć moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Wilgą. Częstą bolączką, na jaką narażone są osobówki wytwórcy Koenigsegg, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry DPF trudnią się pracą w niezwykle trudnym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje spadek wyników urządzenia. Wilga należy do ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu Wilga, czemu znana marka Koenigsegg dąży aby, przeciwdziałać, z pomocą katalizatorów. Słynnej firmie Koenigsegg nie powiodłoby się wytworzenie spodziewanych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są popularne w całej Europie i nie tylko, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Znalezienie fachowego mechanika w Wildze wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, a także jest długotrwałe. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, zalecamy współpracę z Wilgą. Ze względu fakt, że Koenigsegg, podobnie jak każda inna marka potrzebuje do nienagannej pracy nienaruszonych katalizatorów samochodowych zalecamy w Wildze wziąć pod skrzydła katalizator. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz płukanie DPF dla samochodów producenta Koenigsegg, można znaleźć w panelu po prawej, oraz w laboratorium warsztatu w Wildze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wildze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wildze 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wildze 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wildze 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wildze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wildze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wildze 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Wildze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wildze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wildze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wildze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wildze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wilga Wincentego Witosa WLG01G 51.854988/21.372021 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer