Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wojkowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wojkowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w autach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że element ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie FAP w laboratorium pod Wojkowicami. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramiki, i korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebują naprawy, zachwalamy tym samym pracownię w Wojkowicach. Wyszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Wojkowicach specjalizującego się w samochodach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Auta osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg znamionują się bezkonkurencyjnymi sposobami w zakresie zmniejszania poziomu emisji zanieczyszczeń. Stajni Koenigsegg nie udałoby się wytwarzanie oczekiwanych wartości zawartości emitowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Katalizatory wykonują pracę w niewiarygodnie brudnym środowisku, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że następuje utrata możliwości podzespołu. Osiągnięcie wyników produkcji gazów spalinowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, wymaga przygotowanego FAP-a. Aby uchronić się przed dużą ilością utrudnień z użytkowaniem diesla Koenigsegg, należy czasami przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Wojkowic. Dlatego że Koenigsegg, tak jak inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnego działania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Wojkowicach zadbać o filtr FAP. Usługi takie jak naprawa DPF FAP a także regeneracja katalizatorów dla aut producenta Koenigsegg, znaleźć można w panelu bocznym, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Wojkowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wojkowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wojkowicach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wojkowicach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wojkowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wojkowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wojkowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wojkowicach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Wojkowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wojkowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wojkowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wojkowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wojkowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojkowice Osiedle Józefa Plaka Józefa Plaka WOJ02A 50.365509/19.036440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer