Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wojnicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wojniczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Katalizator SCR staje się standardem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, lecz część ta psuje się, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Wojniczem. Znalezienie kompetentnego mechanika samochodowego w Wojniczu celującego w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Generowanie górnych pułapów poziomu produkcji spalin, dopuszczonych normą EURO 6, potrzebuje przygotowanego FAP-a. Klasyczną wadą, z jaką męczą się diesle znanego koncernu Koenigsegg, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest brudny filtr DPF. Znanemu producentowi Koenigsegg nie udałoby się wytwarzanie koniecznych maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez montowania filtrów FAP. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości w eksploatacji samochodu Koenigsegg, wypada czasami wyczyścić DPF, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Wojnicza. Auta znanej firmy Koenigsegg wyróżniają się doskonałymi aparaturami w temacie zredukowania ilości produkowanych gazów wydechowych. DPF-y utworzone są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem warsztat z Wojnicza. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR i płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów Koenigsegg, można znaleźć na stronie, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Wojniczu. Cennik odnawiania elementów filtrów cząstek stałych FAP z samochodów Koenigsegg dla Wojnicza zamieszczono na dole, powinno być można odszukać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wojniczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wojniczu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wojniczu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wojniczu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wojniczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wojniczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wojniczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wojniczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Wojniczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wojniczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wojniczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wojniczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wojnicz Kolonia Nadbrzeżna WJN948 49.954208/20.831341 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer