Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wolbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wolborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wolbórz słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się naprawą filtrów do samochodów osobowych spod skrzydeł Koenigsegg. Wyszukanie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Wolborzu specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może być niełatwe, a także jest żmudne. Filtry FAP zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy współpracę z Wolborzem. By uchronić się od problemów z użytkowaniem auta Koenigsegg, trzeba okresowo przeczyścić katalizator samochodowy, usługa jest dostępna w pracowni pod Wolborza. Nagminnie powodem zatkanego katalizatora SCR, korporacji Koenigsegg, zdarza się inna usterka, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Filtry cząstek stałych operują w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata właściwości podzespołu. Często wadą, z którą zmagają się auta spod skrzydeł Koenigsegg, w większości wypadków, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy katalizator samochodowy. Uzyskanie osiągów poziomu produkcji spalin, dozwolonych przez EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Odzyskiwanie efektywności elementów filtrów DPF/FAP w Wolborzu dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe, dlatego, że nowa metoda regeneracji zdołała trafić do Wolborza. Wybierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Koenigsegg w Wolborzu, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wolborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wolborzu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wolborzu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wolborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wolborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wolborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wolborzu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Wolborzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wolborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wolborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wolborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wolborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wolbórz Pole pod Polichnem Andrzeja Frycza Modrzewskiego POP-WOB2 51.498138/19.832390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer