Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wrzosy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wrzosach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wrzosach znajduje się opcja naprawy katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji pracy warsztatu samochodowego z Wrzosów. Dobranie wykwalifikowanego warsztatu mechaniki w Wrzosach celującego w samochodach osobowych Koenigsegg może być trudne, a także jest żmudne. Filtry FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory zapychają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Wrzosami. Słynnej marce Koenigsegg mogłoby nie powieść się wyprodukowanie niezbędnych maksymalnych pułapów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Zachowanie wyników ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO, domaga się działającego filtra cząstek stałych. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Wrzosach zlokalizować można warsztaty, parające się regeneracją katalizatorów SCR do aut Koenigsegg. Sporo samochodów osobowych w Wrzosach to pojazdy z silnikiem JTD posiadający zainstalowany FAP, który dopomina się płukania. Standardową wadą, z jaką biedzą się auta ze stajni Koenigsegg, przede wszystkim, mające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych DPF FAP. Zregenerowanie skuteczności właściwości filtrów DPF w Wrzosach dla pojazdów marki Koenigsegg jest osiągalne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Wrzosów. Taryfikator usług mycia filtrów cząstek stałych od Koenigsegg dla Wrzosów ulokowaliśmy na dole, istnieje możliwość by przeglądnąć na tamtej liście, ceny za wykonanie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wrzosach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wrzosach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wrzosach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wrzosach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wrzosach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wrzosach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wrzosach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wrzosach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wrzosach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wrzosach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wrzosach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wrzosach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wrzosy Stary Wołów POP-STWO1 51.360001/16.610001 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer