Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wydminy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wydminach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wydminach jest sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Koenigsegg z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Wydmin. Słynnemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się osiągnięcie wymaganych wyników zawartości produkowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów w Wydminach to samochody z silnikiem TDCI mające zamontowany filtr DPF, który musi się oddawać do oczyszczania. Aby zabezpieczyć się od komplikacji w użytkowaniu auta Koenigsegg, należy co pewien czas wyczyścić DPF, jest to możliwe w pracowni pod Wydmin. Osiągnięcie górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin, koniecznie wymaga funkcjonującego FAP-a. Koenigsegg to pojazdy, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, ale stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Dobranie fachowego zakładu w Wydminach specjalizującego się w pojazdach Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Filtry DPF FAP pracują w niewiarygodnie skomplikowanych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Lista cennika naprawy filtrów DPF/FAP z Koenigsegg dla Wydmin zamieściliśmy w poniższej sekcji, powinno być można przeglądnąć w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania filtrów cząstek stałych. Wyszukaj mechanika, który jest specjalistą od Koenigsegg w Wydminach, dzięki wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wydminach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wydminach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wydminach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wydminach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wydminach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wydminach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wydminach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wydminach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Wydminach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wydminach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wydminach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wydminach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wydminy Plac Rynek WDM01A 53.981209/22.031040 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer