Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wyrzysk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wyrzysku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Wyrzysk słynie z laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów DPF do aut osobowych znanej firmy Koenigsegg. Znanej korporacji Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie wymaganych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. DPF-y operują w nieprzeciętnie brudnym środowisku, a więc w wydechu, przez co następuje utrata możliwości części. Koenigsegg to auta, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, niemniej jednak biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Odszukanie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Wyrzysku specjalizującego się w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Bardzo często powodem zdławionego filtra FAP, znanej firmy Koenigsegg, bywa inne wybrakowanie, jeden z nich to: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Wyrzyskiem. Odzyskanie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą EURO 6, koniecznie wymaga funkcjonującego DPF-a. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie DPF FAP dla pojazdów Koenigsegg, znaleźć można w panelu po prawej, lub w warsztacie samochodowym w Wyrzysku. Zregenerowanie sprawności części wchodzących w skład filtrów DPF w Wyrzysku dla pojazdów marki Koenigsegg jest możliwe, bo regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Wyrzyska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wyrzysku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wyrzysku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wyrzysku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wyrzysku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wyrzysku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wyrzysku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wyrzysku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Wyrzysku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wyrzysku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wyrzysku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Wyrzysku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Wyrzysku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wyrzysk Wydmuchowo Zduny WRS01A 53.153091/17.266159 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer