Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Wyśmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Wyśmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Wyśmierzycach jest szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych Koenigsegg dzięki działalności warsztatu samochodowego z Wyśmierzyc. Wyśmierzyce jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem powiązany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany koncern Koenigsegg próbuje, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Nierzadko niedoskonałością, z którą biedzą się diesle spod skrzydeł Koenigsegg, głównie, mające silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr i katalizator. Aby ustrzec się od problemów podczas prowadzenia pojazdu Koenigsegg, potrzeba okresowo wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe u mechanika pod Wyśmierzyc. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych. Dobranie fachowego warsztatu w Wyśmierzycach specjalizującego się w autach Koenigsegg może być nieproste, jak również jest czasochłonne. Auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Koenigsegg znamionują się doskonałymi układami w sferze ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. DPF-y funkcjonują w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Odzyskanie kondycji części katalizatorów samochodowych w Wyśmierzycach dla pojazdów Koenigsegg jest prawdopodobne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Wyśmierzyc. Odnajdź swój warsztat, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Wyśmierzycach, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Wyśmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Wyśmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Wyśmierzycach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Wyśmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Wyśmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Wyśmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Wyśmierzycach 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Wyśmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Wyśmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Wyśmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer