Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zabawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zabawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zabawa słynie z pracowni warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut z logo Koenigsegg. Aby uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu auta Koenigsegg, potrzeba od czasu do czasu wyczyścić filtr FAP, jest to dostępne u mechanika pod Zabawy. Słynnej korporacji Koenigsegg niemożliwe byłoby wytworzenie wymaganych do spełnienia pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się i wymagają naprawy, polecamy współpracę z Zabawą. Osobówki znanego koncernu Koenigsegg wyróżniają się pierwszorzędnymi sposobami w zagadnieniu redukcji poziomu emisji zanieczyszczeń. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Zabawie znaleźć można zakłady, zajmujące się płukaniem FAP do aut osobowych Koenigsegg. Zabawa należy do centrów, jakie biją na alarm związany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu marka Koenigsegg usiłuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Koenigsegg to diesle, jakie są słynne na całym świecie, mimo to walczą z problemami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Namierz swój zakład mechaniki, który pomoże z Koenigsegg w Zabawie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również regeneracja katalizatorów dla aut marki Koenigsegg, odszukać można w panelu po prawej, jak również u mechanika w Zabawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zabawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zabawie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zabawie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zabawie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zabawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zabawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zabawie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Zabawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zabawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zabawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zabawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zabawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zabawa Zabawa 266 ZBW01N 49.994190/20.089479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer