Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zabłudów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zabłudowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach Koenigsegg z silnikiem napędzanym dieslem, jednak część ta zużywa się, w czym może pomóc mycie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Zabłudowem. Generowanie maksymalnych limitów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO, potrzebuje działającego filtra DPF. Prócz rozrywek turystycznych w Zabłudowie znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą DPF do aut osobowych Koenigsegg. Standardowo sprawcą zatkanego FAP-a, znanej marki Koenigsegg, staje się inna wada, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Diesle znanej marki Koenigsegg cieszą się doskonałymi możliwościami w dziedzinie redukowania poziomu emisji gazów spalinowych. FAP-y operują w nadzwyczaj trudnym środowisku, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty wyników urządzenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy współpracę z Zabłudowem. Znanemu producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe wyprodukowanie oczekiwanych górnych osiągów emisji cząstek stałych, bez montowania filtrów FAP. Wybierz swój zakład, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Zabłudowie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony. Lista cen odnawiania filtrów DPF/FAP dla Koenigsegg dla Zabłudowa zamieściliśmy pod zdjęciem, należy znaleźć na tamtej liście, koszt za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zabłudowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zabłudowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zabłudowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zabłudowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zabłudowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zabłudowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zabłudowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Zabłudowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zabłudowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zabłudowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer