Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zaborze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zaborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zaborzu istnieje opcja czyszczenia katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z przyczyny pracy mechanika z Zaborza. Ażeby uniknąć trudności podczas prowadzenia diesla Koenigsegg, potrzeba czasem przeczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Zaborza. Dobranie fachowego warsztatu samochodowego w Zaborzu wyprofilowanego w pojazdach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Zaborzu odnaleźć można warsztaty, parające się naprawą FAP do pojazdów Koenigsegg. Filtry FAP wykonują pracę w bardzo ciężkim środowisku, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek właściwości podzespołu. Osobówki wytwórcy Koenigsegg wyróżniają się znakomitymi rozwiązaniami w temacie spadku zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie koniecznych do spełnienia górnych pułapów produkcji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Standardowo powodem zapchanego DPF-a, znanego koncernu Koenigsegg, trafia się inna usterka, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan turbosprężarki. Gdyż Koenigsegg, tak jak każda inna marka wymaga do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Zaborzu przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Odzyskanie sprawności właściwości katalizatorów w Zaborzu dla pojazdów Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, gdyż regeneracja hydrotermiczna przybyła do Zaborza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zaborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zaborzu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zaborzu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zaborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zaborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zaborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zaborzu 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Zaborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Zaborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zaborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer