Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zabrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zabrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zabrodzie znane jest z pracowni warsztatu trudniącego się myciem filtrów do pojazdów osobowych spod skrzydeł Koenigsegg. Generowanie górnych pułapów emisji gazów spalinowych, zgodnych z EURO 6, domaga się działającego sprawnie filtra FAP. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Zabrodziu zlokalizować można laboratoria, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Koenigsegg. Zabrodzie jest jednym z ośrodków, które dotyka problem związany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu koncern Koenigsegg usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Koenigsegg to auta, które są uznane na terenie całej Polski, jednak zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Znanemu producentowi Koenigsegg nie udało się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych limitów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez wykorzystania katalizatorów samochodowych. Filtry DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, i metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zachwalamy tym samym warsztat z Zabrodzia. Filtry DPF działają w niezwykle trudnych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku możliwości części. Ponieważ Koenigsegg, tak jak inne auta potrzebuje do nienagannego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też polecamy, żeby w Zabrodziu zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych DPF FAP. Cennik usług regeneracji filtrów cząstek stałych pochodzących z Koenigsegg dla Zabrodzia ulokowano w poniższej sekcji, można wyszukać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zabrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zabrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zabrodziu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zabrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zabrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zabrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zabrodziu 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Zabrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zabrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zabrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer