Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zagórów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zagórowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zagórowie znajduje się szansa płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych Koenigsegg z przyczyny działalności pracowni warsztatu z Zagórowa. Klasyczną wadą, z którą męczą się samochody znanego koncernu Koenigsegg, zwłaszcza, wyposażone w silnik diesla, jest zaczopowany katalizator samochodowy. Firmie Koenigsegg nie powiodłoby się wytworzenie koniecznych do spełnienia górnych pułapów emisji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Dobór właściwego zakładu mechaniki w Zagórowie wyspecjalizowanego w samochodach Koenigsegg może przysporzyć trudności, oraz jest mozolne. Często sprawcą zdławionego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Koenigsegg, staje się inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: nieszczelne turbo. Prócz niespodzianek turystycznych w Zagórowie zlokalizować można zakłady, parające się regeneracją katalizatorów SCR do samochodów osobowych Koenigsegg. Koenigsegg to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całego świata, mimo to borykają się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Aby uchronić się od utrudnień przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, wypada co pewien czas przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Zagórowa. Usługi takie jak czyszczenie filtrów cząstek stałych albo płukanie DPF FAP dla marki Koenigsegg, odnaleźć można w panelu po prawej, albo w warsztacie samochodowym w Zagórowie. Ponieważ Koenigsegg, zupełnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy w Zagórowie wziąć pod lupę filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zagórowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zagórowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zagórowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zagórowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zagórowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zagórowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zagórowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Zagórowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zagórowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zagórowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zagórowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zagórowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagórów Mały Rynek ZGR01N 52.167889/17.898251 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer