Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zagrody

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zagrodach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, lecz część tę dotykają usterki, co rozwiązać może płukanie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Zagrodami. Filtry FAP trudnią się pracą w niewiarygodnie brudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, przez co dochodzi do spadku osiągów podzespołu. Odnalezienie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Zagrodach wyspecjalizowanego w autach osobowych Koenigsegg może być trudne, oraz jest czasochłonne. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Koenigsegg charakteryzują się świetnymi narzędziami w zakresie zmniejszenia emisji cząstek stałych. Żeby uniknąć problemów podczas prowadzenia samochodu Koenigsegg, wypada okazjonalnie czyścić FAP, jest to udostępnione w laboratorium pod Zagrodów. Koenigsegg to osobówki, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, jednakże biedzą się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Zagrody jest jednym z miast, jakie dotyka problem powiązany, z dużym odsetkiem smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Koenigsegg dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów FAP. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, przez co katalizatory zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy warsztat w Zagrodach. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki Koenigsegg w Zagrodach, dzięki naszej wyszukiwarce na naszym panelu. Lista cennika oczyszczania filtrów DPF/FAP z Koenigsegg dla Zagrodów wstawiliśmy poniżej tego tekstu, można wyszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zagrodach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zagrodach 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zagrodach 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zagrodach 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zagrodach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zagrodach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zagrodach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zagrodach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zagrodach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zagrodach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zagrodach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zagrodach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zagrody Szewska ZGS01G 50.828129/20.527510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer