Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zakrzówek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zakrzówku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, pomimo że urządzenie to zużywa się, co rozwiązać może naprawa filtrów FAP w warsztacie pod Zakrzówkiem. Stajni Koenigsegg nie powiodłoby się generowanie wymaganych wyników emisji gazów spalinowych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Duża część samochodów osobowych w Zakrzówku to samochody z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który potrzebuje regeneracji. Zwykłą bolączką, z którą męczą się pojazdy znanej marki Koenigsegg, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Zakrzówkiem zlokalizować można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów do pojazdów Koenigsegg. Aby ustrzec się od kłopotów z eksploatacją diesla Koenigsegg, należy co pewien czas czyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w warsztacie pod Zakrzówka. Odnalezienie adekwatnego warsztatu mechaniki w Zakrzówku wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Koenigsegg może być nieproste, a także jest żmudne. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, ale biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR czy regeneracja DPF FAP dla samochodów Koenigsegg, wyszukać można po prawej stronie, czy w warsztatowym laboratorium w Zakrzówku. Znajdź swój warsztat, którego specjalnością jest Koenigsegg w Zakrzówku, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zakrzówku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zakrzówku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zakrzówku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zakrzówku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zakrzówku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zakrzówku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zakrzówku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zakrzówku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zakrzówku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zakrzówku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zakrzówku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zakrzówku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakrzówek Stefana Żeromskiego ZKW01G 50.952148/22.386730 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer