Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zawada

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zawadzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardem w pojazdach osobowych Koenigsegg z silnikiem na olej napędowy, pomimo że element ten dotykają usterki, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF u mechanika pod Zawadą. Dobór profesjonalnego warsztatu w Zawadzie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, oraz jest pracochłonne. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów w eksploatacji pojazdu Koenigsegg, potrzeba co pewien czas przeczyścić DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zawady. Znanemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się utrzymanie niezbędnych maksymalnych pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Zdobycie maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego filtra DPF. Częstą usterką, jaka dotyka samochody firmy Koenigsegg, zwykle, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. DPF-y składają się ze skomplikowanej ceramiki, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, zalecamy firmę pod Zawadą. Katalizatory SCR trudnią się pracą w nieprzeciętnie skomplikowanych warunkach pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, przez co dochodzi do spadku parametrów części. Odzyskanie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Zawadzie dla samochodów Koenigsegg jest możliwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Zawady. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Koenigsegg, odszukać można w panelu po prawej, a także w warsztatowym laboratorium w Zawadzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zawadzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zawadzie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zawadzie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zawadzie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zawadzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zawadzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zawadzie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Zawadzie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zawadzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zawadzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zawadzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawada 74 ZAM01E 50.723690/23.107380 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer