Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zawidów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zawidowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zawidów słynne jest z powodu warsztatu zajmującego się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut znanej firmy Koenigsegg. Standardowo źródłem uszkodzenia DPF-a, znanej marki Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie powiodłoby się uzyskanie potrzebnych górnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Wiele aut w Zawidowie to samochody z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr FAP, który dopomina się mycia. Diesle znanej firmy Koenigsegg cieszą się kapitalnymi mechanizmami pracy w temacie zmniejszenia ilości produkowanych spalin. Koenigsegg to pojazdy, jakie są uznane na terenie całej Polski, niemniej jednak biedzą się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Oprócz atrakcji dla turystów pod Zawidowem zlokalizować można zakłady, zajmujące się płukaniem DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Koenigsegg. Częstą wadą, na jaką narażone są samochody osobowe i ciężarowe z logo Koenigsegg, w większości wypadków, mające silnik diesla, jest zapchany sadzą FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR i płukanie DPF dla samochodów marki Koenigsegg, odszukać można na stronie, i w pracowni w Zawidowie. Z racji tego, że Koenigsegg, równorzędnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Zawidowie zwrócić uwagę na filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zawidowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zawidowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zawidowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zawidowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zawidowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zawidowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zawidowie 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Zawidowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zawidowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zawidowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawidowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zawidowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawidów Zgorzelecka ZWD01N 51.028881/15.059060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer