Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zawonia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zawoni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zawonia chlubi się obecnością laboratorium trudniącego się oczyszczaniem filtrów FAP do aut osobowych znanego koncernu Koenigsegg. Prócz rozrywek dla wizytujących w Zawoni odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem DPF do aut Koenigsegg. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości z eksploatacją samochodu Koenigsegg, przydaje się okresowo przepalać filtr DPF, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Zawoni. Koenigsegg to pojazdy, które cieszą się uznaniem w całym kraju, ale stykają się z problemami z katalizatorami. Filtry cząstek stałych operują w bardzo ciężkim środowisku, czyli w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Katalizatory SCR stworzone są z ceramicznego wkładu, jak również korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem pracownię w Zawoni. Znanej marce Koenigsegg nie udałoby się wytworzenie oczekiwanych górnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP. Zawonia należy do centrów, które dotyka kłopot mający związek, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Zawoni, czemu znana firma Koenigsegg dąży aby, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów FAP. Poprawienie wydajności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Zawoni dla samochodów Koenigsegg jest możliwe, bowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Zawoni. Ponieważ Koenigsegg, równorzędnie jak każda inna marka koniecznie wymaga do nienagannej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych polecamy, żeby w Zawoni wziąć pod skrzydła filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zawoni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zawoni 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zawoni 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zawoni 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zawoni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zawoni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zawoni 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Zawoni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zawoni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zawoni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawoni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zawoni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawonia Milicka ZWN01N 51.316391/17.197121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer