Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zbąszynek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zbąszynku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zbąszynek słynne jest z powodu pracowni warsztatu trudniącego się płukaniem filtrów do pojazdów osobowych i ciężarowych spod skrzydeł Koenigsegg. Koenigsegg to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, niemniej jednak walczą z problemami z katalizatorami. Typową usterką, z którą męczą się auta spod skrzydeł Koenigsegg, w szczególności, posiadające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się i wymagają czyszczenia, polecamy zatem warsztat w Zbąszynku. Filtry cząstek stałych chodzą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje spadek właściwości urządzenia. Zbąszynek jest jednym z centrów, jakie biją na alarm powiązany, z zawartością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna firma Koenigsegg próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie byłoby możliwe generowanie potrzebnych maksymalnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP. Wyszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki w Zbąszynku specjalizującego się w autach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, oraz jest żmudne. Lista cen odnawiania filtrów cząstek stałych DPF z Koenigsegg dla Zbąszynka umieściliśmy pod zdjęciem, powinno być można znaleźć w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Namierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Koenigsegg w Zbąszynku, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zbąszynku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zbąszynku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zbąszynku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zbąszynku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zbąszynku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zbąszynku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zbąszynku 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Zbąszynku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Zbąszynku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zbąszynku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zbąszynku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zbąszynku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbąszynek Ogrodowa ZBZ01A 52.243229/15.810770 Wyszukaj
Zbąszynek Jana Kasprowicza ZBZ01C 52.249050/15.821980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer