Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zbiersk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zbiersku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Zbiersku znajduje się opcja odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Koenigsegg dzięki obecności laboratorium z Zbierska. Aby ustrzec się od komplikacji w użytkowaniu auta Koenigsegg, wypada okazjonalnie przepłukać filtr DPF, jest to udostępnione w laboratorium pod Zbierska. Osobówki korporacji Koenigsegg mogą się poszczycić wzorcowymi mechanizmami pracy w zakresie redukowania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Generowanie górnych osiągów zawartości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Koenigsegg to osobowe i ciężarowe diesle, które są uznane na terenie całego świata, jednakże stykają się z kwestią z katalizatorami SCR. Cały szereg aut w Zbiersku to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadający zainstalowany filtr DPF, który potrzebuje naprawy. Nierzadko sprawcą uszkodzenia filtra cząstek stałych FAP/DPF, ze stajni Koenigsegg, staje się inne wybrakowanie, na przykład: zepsuty wtryskiwacz. Znalezienie profesjonalnego zakładu w Zbiersku specjalizującego się w autach Koenigsegg może dostarczyć kłopotów, oraz jest długotrwałe. Usługi, między innymi naprawa DPF i regeneracja FAP dla pojazdów Koenigsegg, odszukać można na naszej stronie internetowej, i w warsztacie samochodowym w Zbiersku. Odnowienie sprawności elementów katalizatorów samochodowych w Zbiersku dla aut producenta Koenigsegg jest bezproblemowe, dlatego, że nowa technologia regeneracji przybyła do Zbierska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zbiersku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zbiersku 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zbiersku 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zbiersku 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zbiersku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zbiersku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zbiersku 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Zbiersku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zbiersku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zbiersku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zbiersku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zbiersku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zbiersk Zbiersk 116 ZKO01N 51.953701/18.133141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer