Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Żelechów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Żelechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardem w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem diesla, aczkolwiek element ten psuje się, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w laboratorium warsztatu pod Żelechowem. Prócz niespodzianek dla wizytujących w Żelechowie odszukać można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem FAP do samochodów Koenigsegg. Aby ustrzec się od trudności przy prowadzeniu diesla Koenigsegg, potrzeba niekiedy wyczyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Żelechowa. Słynnej marce Koenigsegg nie powiodło się wyprodukowanie niezbędnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP. Żelechów jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu koncern Koenigsegg próbuje, przeciwdziałać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Standardowo podłożem przytkanego katalizatora, znanej marki Koenigsegg, zdarza się inne uszkodzenie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Mnóstwo pojazdów osobowych w Żelechowie to pojazdy z turbosprężarką mające zainstalowany filtr DPF FAP, który wymaga czyszczenia. Osobówki znanej marki Koenigsegg odznaczają się dobrymi możliwościami w kwestii zredukowania ilości produkowanych gazów spalinowych. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów marki Koenigsegg, można znaleźć na naszej stronie internetowej, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Żelechowie. Odzyskiwanie możliwości właściwości katalizatorów samochodowych w Żelechowie dla aut Koenigsegg jest ogólnodostępne, dlatego, że nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Żelechowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Żelechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Żelechowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Żelechowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Żelechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żelechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żelechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Żelechowie 1490
Wycinanie katalizatora Koenigsegg, usuwanie katalizatora Koenigsegg w Żelechowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg w Żelechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Żelechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żelechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Żelechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żelechów Grabarka Długa ZLH01A 51.810719/21.890860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer