Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Zelów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Zelowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Zelów znane jest z warsztatowego laboratorium zajmującego się naprawianiem katalizatorów samochodowych do samochodów firmy Koenigsegg. Pojazdy z logo Koenigsegg chlubią się wzorcowymi możliwościami w dziedzinie redukcji ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. DPF-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, zalecamy zatem firmę pod Zelowem. Dobór właściwego zakładu mechaniki w Zelowie przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Sporo pojazdów w Zelowie to samochody z silnikiem Di-D wyposażone w filtr DPF FAP, który dopomina się naprawy. Najczęściej przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Koenigsegg, jest inne niedociągnięcie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Filtry FAP funkcjonują w wyjątkowo obciążonym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co sprawia, że następuje spadek właściwości podzespołu. Zachowanie pułapów produkcji spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO 4, wymaga funkcjonującego FAP-a. Lista cenowa naprawy filtrów cząstek stałych FAP wymontowanych z Koenigsegg dla Zelowa umieszczono na dole, należy porównać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie płukania filtrów cząstek stałych. Odtworzenie niezawodności części katalizatorów w Zelowie dla aut producenta Koenigsegg jest osiągalne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Zelowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Zelowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Zelowie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Zelowie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Zelowie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Zelowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Zelowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Zelowie 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Zelowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Koenigsegg w Zelowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Zelowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zelowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Zelowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zelów Osiedle Piastów Świętej Anny ZEL01N 51.465950/19.218929 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer