Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Złocieniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Złocieńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Złocieńcu znajduje się sposobność mycia katalizatorów do pojazdów osobowych Koenigsegg z racji działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Złocieńca. Złocieniec należy do centrów, które spotyka problem w związku, z zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Złocieńca, czemu słynny koncern Koenigsegg próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Żeby ustrzec się od trudności przy prowadzeniu samochodu Koenigsegg, trzeba co pewien czas przepalać DPF, jest to dostępne w pracowni pod Złocieńca. Niemało pojazdów osobowych w Złocieńcu to auta z silnikiem diesla mające zamontowany katalizator, który wymaga płukania. Osobówki marki Koenigsegg odznaczają się nadzwyczajnymi możliwościami w temacie zmniejszenia poziomu produkcji spalin. Zachowanie maksymalnych pułapów zawartości produkowanych gazów wydechowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego filtra FAP. Filtry DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym warsztat z Złocieńca. Słynnej korporacji Koenigsegg nie udałoby się utrzymanie żądanych przez normy górnych osiągów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów DPF. Dlatego że Koenigsegg, niczym inni producenci wymaga do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Złocieńcu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator. Cennik mycia filtrów cząstek stałych DPF od Koenigsegg dla Złocieńca widnieje poniżej tego tekstu, da się porównać w tej tabeli, ceny za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Złocieńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Złocieńcu 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Złocieńcu 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Złocieńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Złocieńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Złocieńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Złocieńcu 1490
Wycinanie filtra DPF Koenigsegg, usuwanie filtra DPF Koenigsegg w Złocieńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Koenigsegg w Złocieńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Złocieńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Złocieńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Złocieńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złocieniec Grotniki Brzozowa POP-ZLC2 53.529881/15.997480 Wyszukaj
Złocieniec Włókiennicza ZCN01N 53.531528/16.018721 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer