Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Złotoria

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Złotorii

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Złotorii pojawiła się szansa płukania filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Koenigsegg z racji funkcjonowania warsztatu z Złotorii. Cały szereg pojazdów w Złotorii to pojazdy z silnikiem CRD posiadające DPF, który wymaga płukania. Filtry DPF FAP utworzone są ze skomplikowanego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem pracownię w Złotorii. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Złotorii odszukać można laboratoria warsztatowe, trudniące się czyszczeniem DPF do aut osobowych Koenigsegg. Standardową wadą, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe marki Koenigsegg, zwłaszcza, mające silnik diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Nagminnie źródłem zdławionego FAP-a, znanego koncernu Koenigsegg, staje się inny problem, np. Niewłaściwy stan turbosprężarki. Wyszukanie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Złotorii przodującego w pojazdach osobowych Koenigsegg może przysporzyć trudności, i jest pracochłonne. Znanemu producentowi Koenigsegg mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych do spełnienia górnych osiągów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Odtworzenie skuteczności części wchodzących w skład filtrów DPF/FAP w Złotorii dla pojazdów marki Koenigsegg jest możliwe, gdyż regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Złotorii. Lista cenowa regenerowania katalizatorów samochodowych z Koenigsegg dla Złotorii wstawiono na dole, da się przeglądnąć na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Złotorii

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Złotorii 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Złotorii 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Złotorii 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Złotorii 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Złotorii 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Złotorii 1490
Wycinanie filtra FAP Koenigsegg, usuwanie filtra FAP Koenigsegg w Złotorii 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Złotorii 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Złotorii

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Złotorii z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Złotorii wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złotoria Pomorska ZLP01N 52.995560/18.702370 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer