Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Koenigsegg, Żmigród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Koenigsegg w Żmigrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Koenigsegg z silnikiem wysokoprężnym, lecz element ten dotykają usterki, czemu podołać może płukanie filtrów DPF w warsztacie pod Żmigrodem. Koenigsegg to auta, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, ale stykają się ze strapieniem z katalizatorami. Klasyczną słabością, z którą zmagają się osobówki ze stajni Koenigsegg, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany DPF. Słynnemu producentowi Koenigsegg nie udałoby się wytwarzanie potrzebnych do spełnienia wartości produkcji gazów wydechowych, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobór specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Żmigrodzie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Koenigsegg może być skomplikowane, i jest czasochłonne. Auta osobowe i ciężarowe firmy Koenigsegg cechują się znakomitymi mechanizmami w temacie ograniczania ilości produkowanych gazów spalinowych. Aby ustrzec się od trudności w użytkowaniu auta Koenigsegg, trzeba czasami przepalać FAP, możliwość taka istnieje w warsztatowym laboratorium pod Żmigrodu. Niemało samochodów w Żmigrodzie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Odtworzenie wydajności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Żmigrodzie dla pojazdów producenta Koenigsegg jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja wodna zdołała dotrzeć do Żmigrodu. Tabela cennika regenerowania filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Koenigsegg dla Żmigrodu widnieje poniżej, istnieje możliwość by wyszukać w tamtej tabeli, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg w Żmigrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg w Żmigrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg w Żmigrodzie 320
Mycie katalizatora Koenigsegg w Żmigrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg w Żmigrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żmigrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg w Żmigrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg w Żmigrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Koenigsegg w Żmigrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Koenigsegg w Żmigrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Żmigrodzie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Koenigsegg

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Koenigsegg w Żmigrodzie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żmigród Świętego Jana Pawła II POP-ZMI4 51.473351/16.908649 Wyszukaj
Żmigród Wrocławska ZMG460 51.469879/16.907141 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer